KBBA LIST

Senarai blogger yang bernaung di bawah KBBA 9

KBBA9 asalnya ditubuhkan untuk rakan-rakan blogger mempromosikan entri terbaru mereka dikalangan rakan blogger yang lain di Facebook. Ianya lebih kepada sebuah komuniti didalam dunia maya dan dijadikan realiti melalui pertemuan demi pertemuan seterusnya sesama blogger. Alhamdulillah, KBBA9 telah banyak melakukan kerja-kerja amal serta membantu ramai usahawan kecil dalam bidang tertentu. Selain itu KBBA9 juga bertujuan mendidik rakan-rakan blogger untuk menjadi blogger yang lebih bertanggungjawab dan berguna pada masyarakat.

 

1. Ben Ashaari – www.benashaari.com

2. YB Shehan – www.shehanzstudio.com

3. Ayue – www.ayuejean.com

4. Jean – jeangallyot.blogspot.my

5. Mimin – www.miminadam.com

6. Ema – emarieys.com

7. Umminani – www.umminani.com

8. Yanie – yanieyusuf.com

9. Fazrol – www.fazrol.com

10. Mas – www.massaari.com

11. Hanani – www.mamakembartiga.com

12. Julia Johari – www.juliajohari.com

13. Bella Idura – www.bellaidura.com

14. Nadia Johari – miszrockers.blogspot.com

15. Fakarudin – www.fakarudinft.blogspot.my

16. FF – www.faizalfredley.com

17. Kecik – kanvasdakwat.blogspot.my

18. Amninano -amniwriteshere.blogspot.com

19. Azura – www.hanieazura.com

20. Lyssa – www.lyssasecret.com

21. Lya – www.akifimtiyaz.com

22. Eirna – www.eirna-nurasikin.blogspot.my

23. Allene – www.mommylin.com

24. Shailla – www.shazillahsani.com

25. Firzz – firdausmatradzi.blogspot.com

26. Azni – www.modernmumthingy.com

27. Angah – www.angahjudin.com

28. Afiq Halid – www.afiqhalid.com

29. Hayda – www.haidaz.com

30. Nina Mirza – www.ninamirza.com

31. Mat Gebu – www.tiffinbiru.com

32. Athirah – www.athirahassin.com

33. Que Achmad – www.queachmad.com

34. CikMa QueAchmad – www.kakitulis.com

35. Faizal – anaksarjan.blogspot.my

36. Syima – syimayusuf96.blogspot.com

37. Dkna Abza – www.dkna.my

38. Korie – www.abamkorie.com

39. Zarin – www.anazarin.com

40. Munirah izzan – www.munirahizzan.com

41. Lisa Sepet – www.ciksepet.com

42. Lan Careno – www.lancareno.com

43. Nizam – www.bahejabella.com

44. Syed Alwi – syedalwie.blogspot.my

45. Mohaz Sue – www.mohazsue.com

46. Mel – mymellythoughts.blogspot.my

47. Akupenghibur – www.akupenghibur.com

48. Mera Hussain – www.merahussain.com

49. Qaseh Dalia – www.qasehdalia.com

50. Farah Wahida – permatabiru0310.blogspot.my

51. Izyan Balqis – izyan5025.blogspot.my

52. Ujang9897 – azfar9897.blogspot.com

53. YanaMIB – www.ctliyana86.blogspot.com

54. Cik Nor – norminieza.blogspot.com

55. Sue Izza -www.sueizza.com

56. Saidila – www.saidila.com

57. Bob – www.pencarimakan.com

58. Aznan – www.alampauh.blogspot.my

59. Nadiah Yunus -nadiahyunus.blogspot.com

60. Cikza – www.cikza.com

61. ShaRK – www.sharkrazali.com

62. Yanty Lee – www.yanty.my

63. Razi – http://www.razzwey.com

64. Yulia Fajrin – yuliafajrin.blogspot.my

65. Fiza -www.fizazainy.com

66. Daus Redscarz – www.redscarz.com

67. SS – shiqeensattar.com

68. Sohoque – explorasa.my | sohoque.com

69. Eraz – http://www.erazfadli.com

70. Ann – www.anneamtiyaj.com

71. Dura – dnorell.blogspot.my

72. Radhia – penselduabee.blogspot.com

73. Wan Zul – www.wzfadhlan.com

74. Min – www.bebelancikmin.com

75. Eiza GreenAppleKu – www.greenappleku.com

76. Farahin – disismybelog.blogspot.com

77. Miera Hassan – www.mierahassan.com

78. Tati – www.tatimansur.com

79. Dy – www.dianadandy.blogspot.com

80. My – mylifesstoryblog.blogspot.my

81. Fareez – fareezvanfillers.blogspot.com

82. Shah – http://shahrirarshad.com

83. Eyqa Hasnan – eyqahasnan.com

84. Migha – myramyra89.blogspot.com

85. Hafiz Rahim Kacak – https://hafizrahim.com

86. Papa Amyzal – www.guruyaya.com

87. Dorsett Pink – dorsettpink.com

88. Liza – sinarcintaku.blogspot.my

89. Eika – annnoura.wixsite.com/thejourney

90. Salina – salinajohari.com91. Huda – www.ceritahuda.com

92. dyamohamad – dyapunyabelog.blogspot.com

93. Lynda che lah – www.lyndachelah.com

94. Atia Amir – atia-gadismelayu.blogspot.com

95. Aisya – ceritaaisyaismail.blogspot.com

96.  Sofie – www.sofinahlamudin.com

97. Leyla Nurjatiey – leylanurjatiey.blogspot.com